Στον Σταύρο Γιακουμή το βραβείο Μαθηματικών στην Καλαμωτή από τον Μητροπολίτη κ.Μάρκο

Βραβείο στον πρώτο μαθητή του Λυκείου Καλαμωτής στο μάθημα των Μαθηματικών απένειμε και φέτος ο Σεβ 웹소설 다운로드. Μητροπολίτης Χίου, Ψαρών & Οινουσσών κ.Μάρκος.

Το βραβείο δίδεται προς τιμήν της εκ Καλαμωτής καθηγήτριας κ.Καλλιόπης Βιτέλλα, η οποία ήταν καθηγήτρια του Σεβασμιωτάτου στην Β’ και Γ’ τάξη του Γυμνασίου 다운로드.

Φέτος, το βραβείο έλαβε ο μαθητής Σταύρος Γιακουμής ο οποίος μάλιστα εισήχθη τρίτος κατά σειρά στο Τμήμα Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης του Πανεπιστημίου Αιγαίου 다운로드.

Ο Σεβασμιώτατος συνεχάρη τον νέο φοιτητή και μαζί με το χρηματικό βραβείο του έδωσε μια σειρά επιστημονικών και χριστιανικών βιβλίων 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드.

ΠΗΓΗ